O nas

LOGO

ELECTROMATICA  

Nasza Misja: Wyznaczać standardy łączące elastyczność i jakość.  Dostarczać niezawodne i innowacyjne rozwiązania automatyki i elektryki. Dbać o bezpieczeństwo klientów, ich rodzin i pracowników.   

Electromatica realizuje inwestycje w takich dziedzinach jak: automatyka przemysłowa,elektryka, monitoring i sterowanie.

Dążymy do stosowania energooszczędnych, innowacyjnych metod i rozwiązań, które maja zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania.  Wykonując instalacje łączymy wiedzę z wieloletnim doświadczenie naszych inżynierów. W naszej pracy stawiamy na jakość, więc współpracując z największymi dostawcami, mamy pewność, że dostarczone części spełniają nie tylko normy prawne ale gwarantują bezpieczeństwo końcowemu użytkownikowi.

Realizujemy inwestycje na ternie całej Polski, dumnie reprezentując wielkopolską przedsiębiorczość, siedziba naszej firmy znajduje się w  Niepruszewie k. Poznania.

Electromatica to firma, która wspiera klientów zainteresowanych bezpieczeństwem i zgodnym ze sztuką wykonaniem. Tworzymy instalacje elektryczne dla klientów biznesowych i indywidualnych, w domach jednorodzinnych i dużych zakładach produkcyjnych. Realizujemy monitoring dla małych przedsiębiorców i klientów indywidualnych chcących zabezpieczyć swoje mienie i życie najbliższych.

Jesteśmy zgranym zespołem, który łączy pasja do automatyki. Lubimy nasza pracę i zapraszamy abyś polubił jej efekty w swoim domu i zakładzie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OfertąUlotką informacyjną i Katalogiem.