O nas

LOGO

ELECTROMATICA  

Lubimy naszą pracę, teraz Ty polub jej efekty! 

Electromatica realizuje inwestycje w takich dziedzinach jak: automatyka przemysłowa, elektryka, monitoring i sterowanie. Dążymy do stosowania energooszczędnych, innowacyjnych metod i rozwiązań, które maja zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania.  Wykonując instalacje łączymy wiedzę z wieloletnim doświadczenie naszych inżynierów. W naszej pracy stawiamy na jakość, więc współpracując z największymi dostawcami, mamy pewność, że dostarczone części spełniają nie tylko normy prawne ale gwarantują bezpieczeństwo końcowemu użytkownikowi. Realizujemy inwestycje na ternie całej Polski, dumnie reprezentując wielkopolską przedsiębiorczość, siedziba naszej firmy znajduje się w  Niepruszewie k. Poznania. Electromatica to firma, która wspiera klientów zainteresowanych bezpieczeństwem i zgodnym ze sztuką wykonaniem. Tworzymy instalacje elektryczne dla klientów biznesowych i indywidualnych, w domach jednorodzinnych i dużych zakładach produkcyjnych. Realizujemy monitoring dla małych przedsiębiorców i klientów indywidualnych chcących zabezpieczyć swoje mienie i życie najbliższych. Jesteśmy zgranym zespołem, który łączy pasja do automatyki. Lubimy nasza pracę i zapraszamy abyś polubił jej efekty w swoim domu i zakładzie. 

Kompleksowe wykonanie

  • Wierzmy, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego współpracę nawiązujemy już w momencie tworzenia projektu  i wyceny inwestycji. Doradzamy naszym klientom na wstępnym etapie po to, aby proces wyceny był szybki, efektywny i jak najmniej stresujący. Dobieramy urządzenia, wykonujemy ich montaż, będąc w stałym kontakcie. Od początku do końca zrealizujemy remont lub nową inwestycję. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy kontrolę działania urządzeń i szkolenie dla użytkowników. Dostarczamy niezbędne dokumenty, plany i zdjęcia. 

Bezpieczeństwo i pomiary 

  • Rzetelne pomiary inżynierów z uprawnieniami są niezwykle ważnej w naszej pracy. Wielokrotnie spotykamy się z instalacjami, których twórcy popełniają błędy wynikające z nieznajomości norm i przepisów prawa budowlanego. Electromatica naprawia błędy innych ekip instalatorskich. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów, ich pracowników ale także rodzin. Nasze systemu monitoringu połączone z nowoczesnym sterowaniem zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. 

Energooszczędność i innowacyjność

  • Wybieramy rozwiązania zmniejszające zużycie energii i przedłużające żywotność sprzętów i instalacji. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, wcielamy innowacyjne metody, tworzymy własne rozwiązania i produkty, by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość. Nieustannie doskonalimy nasze standardy pracy mają za cel dobro naszych klientów i chęć rozwoju.