Nasza Kadra

LOGO

  ELECTROMATICA  

Inż. Maciej Szymański – absolwent automatyki i robotyki Politechniki Wrocławskiej. W firmie Electromatica pracuje nad zagadnieniami związanymi ze sterowaniem i automatyką. Implementuje nowoczesne rozwiązania, śledząc na bieżąco europejskie i światowe trendy. W wolnych chwilach zdobywa górskie szczyty i gra na gitarze.

Inż. Bogusław Tomaszewski – ekspert ds. elektryki domowej i przemysłowej. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w branży, stale podnosząc swoje umiejętności sięgając po nowe rozwiązania. Specjalizuje się w instalacjach elektrycznych, systemach alarmowych, telewizji dozorowej, kamerach i  napędach do bram.  W wolnych chwilach pogłębia fachową wiedzę

Alex Tomaszewski – od 5 lat zajmuje się elektryką domową, przemysłową, a także rozwija zagadnienia związane z fotowoltaiką. Na bieżąco śledzi nowoczesne technologie i ich zastosowanie w domach i zakładach przemysłowych. Prywatnie czyta fantastykę i udziela się w grupie rekonstrukcyjnej. 

Mgr Roksana Szymańska – koordynuje dział rozliczeń i sprzedaży, realizuje projekty promocyjne, odpowiada za standardy pracy. Przygotowuje wyceny i oferty, które trafiają do naszych klientów. Prywatnie w wolnych chwilach, maluje i czyta literaturę si-fi.