O nas

ELECTROMATICA

Realizujemy inwestycje w takich dziedzinach jak: automatyka przemysłowa, elektryka, monitoring i sterowanie.

Hasła wyszukiwania: automatyka Buk, automatyka Niepruszewo, automatyka Nowy Tomyśl, automatyka Opalenica, automatyka Grodzisk Wielkopolski, automatyka Poznań, automatyka Dopiewo, automatyka Tarnowo Podgórne
elektryk Buk, elektryk Niepruszewo, elektryk Nowy Tomyśl, elektryk Opalenica, elektryk Grodzisk Wielkopolski, elektryk Poznań, elektryk Dopiewo, elektryk Tarnowo Podgórne.

Dążymy do stosowania energooszczędnych, innowacyjnych metod i rozwiązań, które maja zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wykonując instalacje łączymy wiedzę z wieloletnim doświadczenie naszych inżynierów. W naszej pracy stawiamy na jakość, więc współpracując z największymi dostawcami, mamy pewność, że dostarczone części spełniają nie tylko normy prawne ale gwarantują bezpieczeństwo końcowemu użytkownikowi.
Realizujemy inwestycje na ternie całej Polski, dumnie reprezentując wielkopolską przedsiębiorczość, siedziba naszej firmy znajduje się w Niepruszewie k. Poznania. Nasz oddział wspiera państwa na terenie województwa mazowieckiego.

Electromatica to firma, która wspiera klientów zainteresowanych bezpieczeństwem i zgodnym ze sztuką wykonaniem. Tworzymy instalacje elektryczne dla klientów biznesowych i indywidualnych, w domach jednorodzinnych i dużych zakładach produkcyjnych. Realizujemy monitoring dla małych przedsiębiorców i klientów indywidualnych chcących zabezpieczyć swoje mienie i życie najbliższych.

Pamiętaj, że przestoje związane z awariami sterowania i oczekiwaniem na serwis są często spowodowane zastosowaniem kiepskiej jakości materiałów (zużycie przekaźników, przepięcia, brak styku na złączach i wtyczkach), lub oprogramowaniem niskiej jakości: brak krytycznych sprawdzeń, nadmiarowe sprawdzenia, błędy w kodzie, zablokowanie możliwości resetu błędów dla klienta. Nasze rozwiązania pozwolą Ci uniknąć strat i w pełni korzystać z możliwości jakie daje automatyzacja.

Jesteśmy zgranym zespołem, który łączy pasja do automatyki. Lubimy nasza pracę i zapraszamy abyś polubił jej efekty w swoim domu i zakładzie.